❗️UWAGA ROZPOCZYNAMY GŁOSOWANIE❗️
23 czerwca 2026
W związku z planowaną termomodernizacją szkoły przewidziana została nowa elewacja budynku.
Na parterze szkoły na tablicy informacyjnej zostały zamieszczone wizualizacje nowej odsłony szkoły.
Bardzo proszę dzieci, uczniów, rodziców i wszystkich, którym bliska jest szkoła w Sycewicach na oddawanie głosów na jeden z pięciu zaproponowanych projektów.
Głosowanie będzie trwało od 19.06.2026 r. do 26.06.2026r.
Chciałabym, żeby to była nasza wspólna decyzja.
Zapraszam do szkoły i czekam na wasze głosy.
Z wyrazami szacunku
Marzena Pietruk-Żytkowska























