Empatyczna Klasa- jesteśmy finalistami konkursu filmowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 czerwca 2026
Uczniowie klasy IV wraz z pedagog szkolną Ksenią Dreścik nagrali film w ramach ogólnopolskiego konkursu filmowego „Empatyczna Klasa”.
Z dumą i przyjemnością ogłaszamy, że znaleźliśmy się w gronie 5 laureatów konkursu, w którym udział wzięła bardzo duża liczba szkół z całej Polski.
Po więcej informacji zajrzyj na naszego Facebooka

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie grupka dzieci stoi uśmiechnieta obot interaktywnego monitora

    grupka dzieci stoi uśmiechnieta obot interaktywnego monitora