Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Sycewicach
Nauczyciele
DYREKTOR SZKOŁY
mgr Marzena Pietruk-Żytkowska
NAUCZYCIELE
- mgr Ksenia Dreścik - pedagog szkolny, pedagog specjalny
- mgr Marczuk Monika - logopeda, świetlica, terapeuta SI
- mgr Magdalena Żywicka – terapeuta pedagogiczny, edukacja wczesnoszkolna
- mgr Andżelika Zaborowska – psycholog
- mgr Małgorzata Andrzejczak - edukacja wczesnoszkolna, religia, świetlica
- mgr Emilia Chałubińska - edukacja wczesnoszkolna
- mgr Anna Borowik - matematyka, biblioteka szkolna
- Monika Doluk – wychowanie przedszkolne, świetlica
- Mgr Sylwia Guzińska – język niemiecki, język mniejszości narodowej
- mgr Beata Holewa – fizyka, informatyka, edukacja informatyczna, świetlica
- mgr Ryszard Hendryk - wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe
- mgr Grażyna Kaliszan – wychowanie przedszkolne
- mgr Iwona Knut - język angielski
- mgr Anna Kleczkowska - świetlica
- mgr Renata Kopczewska - matematyka, język kaszubski
- mgr Eliza Labuda-Kopycińska - historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa, plastyka, technika
- mgr Monika Pietraś - wychowanie fizyczne
- mgr Anna Polonis - muzyka
- mgr Kazimiera Skibińska – religia, świetlica
- mgr Katarzyna Stępniewska – wychowanie przedszkolne, świetlica
- mgr Danuta Syroka - język polski dla przybywających z zagranicy, świetlica
- mgr Małgorzata Ujma - chemia, biologia, geografia, wychowanie do życia w rodzinie
- mgr Ewelina Wiśniewska - język polski
- mgr Dagmara Zakrzewska – nieobecność nauczyciela
WYCHOWAWCY
- mgr Katarzyna Stępniewska – wychowawstwo w oddziale przedszkolnym 3-4latków
- mgr Grażyna Kaliszan – wychowawstwo w oddziale przedszkolnym 5-6latków
- mgr Małgorzata Andrzejczak – wychowawstwo w kl. I
- mgr Magdalena Żywicka – wychowawstwo w kl. II
- mgr Emilia Chałubińska– wychowawstwo w kl. III
- mgr Monika Pietraś – wychowawstwo w kl. IV
- mgr Renata Kopczewska – wychowawstwo w kl. V
- mgr Iwona Knut – wychowawstwo w kl. VI
- mgr Anna Borowik – wychowawstwo w kl. VII
- mgr Ewelina Wiśniewska – wychowawstwo w kl. VIII
POMOC NAUCZYCIELA
- Anna Bąk – oddział przedszkolny 5-6latków
- Anna Kwiatkowska - oddział przedszkolny 3-4latków
- Paulina Śmierzchalska – urlop wychowawczy
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
- Magda Woźniak – sekretarz szkoły
- Regina Lasek – pracownik obsługi
- Monika Wojcieszak – pracownik obsługi
- Joanna Maślak - pracownik obsługi
- Irena Tetera – pracownik obsługi
- Karolina Bernacka – pracownik obsługi
- Andrzej Kalota – pracownik obsługi