Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie roku szkolnego
25 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnaliśmy klasę 8 oraz dwie klasy gimnazjum 3 a i 3 b. Najlepsi uczniowie otrzymali Nagrody Wójta oraz Nagrody Dyrektora Szkoły. Najbardziej aktywni absolwenci zostali wpisani do Złotej Księgi.  

Przejdź do - Ekolandia
25 czerwca 2019

Ekolandia

Warsztaty Ekologiczne "Ekolandia"- w tym roku uczennice Nadia Judek, Julka Różyc i Małgosia Stempnakowska uczestniczyły w warsztatach ekologicznych pt: Quest prosty jest". Zajęcia  odbyły się w nowo oddanej  do użytku sali edukacyjnej Parku Krajobrazowego Dolina Słupi .

18 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 w naszej szkole odbędzie się o godzinie 9:30 na sali gimnastycznej.Zapraszamy

18 czerwca 2019

Dzień rodziny

17.06.2019 r. odbyła się uroczystość "Dnia Rodziny" w klasie III. Uczniowie wystąpili w krótkich inscenizacjach życząc swoim rodzicom 100 lat zdrowia i szczęścia. Przy słodkim poczęstunku wręczyli im ręcznie wykonane laurki. Następnie uczniowie i członkowie rodzin uczestniczyli w warsztatach artystycznych zorganizowanych przez pracowników Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas w Sycewicach wykonując wspólnie uśmiechnięte i wesołe buźki. Miłej zabawie towarzyszył nastrój radości i czuło się rodzinną atmosferę.

18 czerwca 2019

Zwyczaje i obrzędy ludowe na Kaszubach

Nasz uczeń  Jakub Bursztynowicz zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Zwyczaje i obrzędy ludowe na Kaszubach". Nagroda zostanie wręczona w dniu 8 czerwca 2019 roku w Kończewie podczas III Festynu Kaszubskiego na który serdecznie wszystkich zapraszamy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.